پژوهشکده علوم و فناوری مواد غذایی

EN | FA

معرفی شرکت

يک شنبه ، 25 مهر 1400


معرفی شرکت

شرکت دانش بنیان افزودنی های طبیعی گلچین توس با علامت تجاری افزونه یک شرکت زایشی(Spin-off) از پژوهشکده علوم و فناوری مواد غذایی سازمان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی می باشد که در سال 1394تاسیس شده است. این شرکت با بهره گیری از یافته های علمی و فن آوری های نوین، تولید رنگ های طبیعی را با قابلیت مصرف در مواد غذایی، دارویی و آرایشی و بهداشتی در دستور کار خود قرار داده است. این شرکت با هدف تامین نیاز هموطنان در برخورداری از مواد غذایی سالم و ایمن، انواع رنگ های طبیعی مورد نیاز را با برترین کیفیت و مطابق استاندارد های معتبر تولید و به بازار عرضه می نماید. این شرکت موفق به دریافت مجوزهای لازم جهت تولید و عرضه رنگ های طبیعی خوراکی از سازمان غذا و دارو وزارت بهداشت و درمان در سطح مصرف خانوار، صنوف و صنعت گردیده است. این رنگ ها قابلیت کاربرد در انواع مواد غذایی مانند انواع کیک، شیرینی و دسر، نوشیدنی ها، انواع غذاهای سنتی و فرنگی و... را با توجه به نیاز مصرف کننده دارد و مصرف کننده می تواند علاوه بر دریافت خواص رنگ کنندگی آن به خواص کاربردی و تغذیه ای بالای آنها نیز دست پیدا نماید.


اهداف و ماموریت

مشتریان خود را اعم از عاملین فروش و مصرف کنندگان همراه خود دانسته و افزایش رضایتمندی آنان را از طریق بهبود کیفیت و تنوع محصول و توجه به نظرات آنان سرلوحه کار خود قرار داده ایم. ما در شرکت افزودنی های طبیعی گلچین توس درستی و راستی، میل به پیروزی، اعتماد، احترام، توجه به علائق و خواسته های معقول و مشروع افراد، بدعت و نوآوری، تمرکز به نیازهای مشتری، مهارت های شخصی، رفتار مناسب، کیفیت خدمات و رفتار سالم را از اصلی ترین اصول ارزشی حاکم بر جو شرکت می دانیم و در سایه آن هرگونه موفقیتی را ناشی از تلاش تک تک ذینفعان سازمان اعم از مدیران، کارکنان و مشتریان تلقی خواهیم نمود. نسبت به مقصد و مسیر خود برای به دست آوردن رهبریت و کسب مزیت رقابتی و موفقیت تجاری پایدار دید روشنی داریم و علی رغم اینکه شرکتی دانش بنیان خصوصی هستیم، اما تنها اهداف مادی را برای خود متصور نمی باشیم، در عین حال که می دانیم مسیر سختی را در راستای دستیابی به اهداف پیشرو داریم. معتقدیم که برای آن که مشتریان ما پاداش خدمات صادقانه ما را با بهتر شمردن بدهند، مجبور به ارائه خدمات با کیفیت و برجسته در جهت تأمین رضایت مشتریان به آنها می باشیم. لذا به واسطه اعتقاد به بهبود مستمر، هیچگاه خود را از یادگیری بی نیاز ندانسته و معتقدیم که وقتی دیگران کاری را خوب انجام می دهند، ما نیز باید قادر باشیم همان کار را حداقل به خوبی آنها انجام دهیم.

چشم انداز

تبدیل دانش و تجربه دانشگاهی به فرآورده غذایی با اتکا بر تلاش ملی در جهت رفع نیاز صنعت غذا.
مدیران و کارکنان شرکت گلچین توس بر این باور هستند که، آنچه در پژوهش های خود به آن دست یافته اند را در راستای تکمیل نیازهای غذایی به متخصصین و همکاران خود ارائه نمایند. بنابراین گلچین توس می خواهد شرکتی پیشرو و فعال در زمینه سلامت ملی با تولید محصولات غذایی سالم و طبیعی، سازمانی دارای انگیزه و با موفقیت پایدار باشد. کارکنان شرکت در نظر دارند تا با تلاش و کوشش همواره سبب بهبود مستمر کیفیت و فرایندهای سازمانی باشند.توانمندی ها

استخراج و تولید رنگ های طبیعی با کاربردهای غذايي، دارويي، آرایشی و بهداشتی
استخراج انواع اسانس و عصاره ها و سایر افزودني هاي طبیعی خوراکی از منابع طبیعی
فرمولاسیون و تولید انواع افزودنی های غذایی
تولید انواع پودرهای غذایی و دارویی با استفاده از تکنیک خشک کن پاششی
امکان عصاره گيري در دماهاي پایین و توليد محصولات با کيفيت و خلوص بالا
استفاده از حلال‌هاي ايمن در استخراج افزودنی ها
آموزش کارشناسان حوزه های مختلف صنعت در کشور
ارائه خدمات تخصصی به دانشگاهها، مراکز تحقیقاتی و سازمان های نظارتی

بیشترین بازدید

اخبار و رویداد